Przyjęcia i catering

Przyjęcia

Nasza przestrzeń zaaranżowana jest w taki sposób, ze bez żadnego problemu stworzymy Wam dyskretne i oddzielne miejsce do biznesowych spotkań  w kameralnym lub większym gronie. Przy wyśmienitej kawie z wypiekanymi przez nas słodkościami, biznesowym lunchu lub pierogowej uczcie połączycie przyjemne z pożytecznym.

BIZNES NA WIDELCU

Jest u nas miejsce także na szkolenia, prezentacje, kursy i inne firmowe aktywności. Zapewniamy stosowne zaplecze kulinarne, byście mogli skupić się na zawodowym meritum.

Co jest ważniejsze : ciasto czy nadzienie?

W tym sporze stanowczo stoimy na stanowisku remisu. Najważniejsze, by oba elementy stanowiły zgrany duet, podkreślając wzajemne atuty. To, że pierogowe farsze są różne nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Ale tylko nieliczni wiedzą, że do każdego farszu robimy inne ciasto. To jest właśnie sekret ich wyjątkowego smaku.

Sezonowość składników

W lato królują u nas owoce, jesienią rządzą grzyby, zimą wspieramy odporność organizmu mocą witamin i mięsnymi konkretami. Prawdy smaku nie da się oszukać, dlatego odwołujemy się do stałych i zaufanych dostawców najlepszych produktów. Takich jagód i kurek jak na Kurpiach nie ma na całym świecie. Dlatego właśnie z tego czystego ekologicznie regionu przywozimy owoce i grzyby.

Nasze menu codziennie się zmienia

 „Krótkie serie” to komfort gotowania i pieczenia  pierogów wprost z taśmy produkcyjnej. Czy mrozimy pierogi? Tak – ale tylko „na specjalne życzenie”. Wykorzystujemy do tego szoker czyli specjalne urządzenie do bardzo szybkiego schłodzenia. Dzięki tej metodzie dania nie tracą niczego ze swego smaku.

CATERING NA WIDELCU

Z przyjemnością podejmujemy się zapewnieniu cateringu firmowego z dostawą do miejsca pracy. Oferty przygotowujemy indywidualnie na miarę Waszego apetytu i potrzeb. Nie dysponujemy w tym względzie ofertą w formie „gotowca”. Za to stworzymy coś przygotowanego specjalnie z myślą o „Waszych smakach” i potrzebach chwili. Spotkajmy się, by o tym porozmawiać.

Pierogi na widelcu

Napisz do nas!