Pierogi, jak żadne inne danie na świecie uczą cierpliwości w przygotowaniu

Pierogi na widelcu

Pierogi, jak żadne inne danie na świecie uczą cierpliwości w przygotowaniu i niecierpliwości w oczekiwaniu na delektowanie się ich smakiem. Za poświęcony im czas odwdzięczają się z nawiązką domową atmosferą, smakiem najpiękniejszych wspomnień i szczerą gościnnością. To nasza kulinarna miłość…. Od pierwszego pieroga.

“Prostota jest szczytem wyrafinowania”

Leonardo da Vinci

W naszym menu pysznią się z dumą pierogi ze wszystkich zakątków świata. Od kultowych i kochanych przez wszystkich, aż po najmniej znane, ale warte odkrycia specjały.

Pierogowe Szaleństwo

Nasi goście mają do dyspozycji aż 80 pierogowych propozycji, a my wciąż tworzymy nowe smaki. Bardzo cenimy sobie sugestie i podpowiedzi ze strony naszych Gości. Na naszym widelcu znajdziecie rosyjskie pielmieni, włoskie ravioli, brazylijskie empanadas, indyjskie samosy, gruzińskie chinkali, indonezyjskie wonton,  nieziemsko pyszne i sycące chaczapuri, chińskie dim sum, tureckie czebureki i wiele innych egzotycznych przysmaków.

Autorskie poszukiwania

To nasza kulinarna miłość... od pierwszego pieroga

Z przyjemnością odwołujemy się także do bogatej rodzimej tradycji serwując niezliczoną ilość nadzianych po same brzegi smakowitości. Prym wiodą tu zarówno pierogowe klasyki: ruskie, mięsne, twarogowe, z kapustą i grzybami, podlaskie cepeliny,  jak i nasze autorskie poszukiwania: kaczka z pomarańczą, polędwica z żurawiną czy kasza z boczkiem.

Pieczołowicie podkręcamy ich smak przy pomocy odpowiednio dobranych dodatków, dbając o kulinarną równowagę. Drożdżowe, pieczone pyszności nadziane serem równoważymy  lekkimi, jogurtowymi sosami. Pierogi subtelne smakowe mogą liczyć na konkretne wsparcie bardziej wyrazistych specjałów.

Pieczone ziemniaki

Bułeczka drożdżowa

Kotlet schabowy

Pierogi i nie tylko!

W takiej obfitości możliwych wariantów pierogi nigdy nam się nie znudzą. A uszczęśliwianie gości naszymi pysznościami jest niezwykle przyjemne i nadzwyczaj łatwe. Codziennie mamy także coś konkretnego dla miłośników tradycyjnego, domowego obiadu z dwóch dań z deserem. W naszym menu znajdziecie zarówno obowiązkowe rodzime propozycje pod przewodnictwem mielonego i placków ziemniaczanych, jak i fantazyjne smaki gołąbków wege, udka po marokańsku czy ryby z musem serowym. Nasz przebój to schab w pięciu smakach czyli  pyszność w mega rozmiarze. To prawdziwa gratka dla miłośników mięsnej obfitości i różnorodności do spróbowania ( także swych sił) tylko u NAS.

Pierogi na widelcu

Napisz do nas!